🌿Dva dni plné zážitkov⛺

✨ Naši ôsmaci strávili dva krásne dni v Penzióne Štefánik v Súľove. Počas výletu sme si užili nádhernú turistiku, večernú opekačku, spoločné kino, množstvo hier, smiechu a skvelej zábavy.

Tieto dva dni boli plné pohody, priateľských rozhovorov, nových zážitkov a spoločných chvíľ, ktoré nám pripomenuli, že tie najkrajšie spomienky vznikajú práve v dobrej partii.

Ďakujeme všetkým žiakom za výbornú náladu, spoluprácu a zodpovedný prístup. Domov sme sa vrátili síce trochu unavení, ale s úsmevom na tvári a s množstvom krásnych spomienok.

💚 Bol to výlet, na ktorý budeme ešte dlho s radosťou spomínať! 😊