Charitatívna zbierka – Modrý gombík

🎛️ Naša škola sa v rámci projektu Škola priateľská k deťom zapojila do charitatívnej zbierky Modrý gombík UNICEF. Vďaka štedrosti, empatii a ochote našich žiakov, rodičov i učiteľov sa nám podarilo vyzbierať krásnych 161,10 €.

Výnos zo zbierky poputuje na pomoc hladujúcim a podvyživeným deťom, ktorých počet vo svete žiaľ stále narastá. Pre mnohé z nich znamená pomoc od dobrých ľudí nádej na jedlo, zdravie, bezpečie a krajšiu budúcnosť.

Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli a ukázali, že aj malé gesto môže mať obrovskú silu. Spoločne sme opäť dokázali, že nám osud detí vo svete nie je ľahostajný.