Mám básničku na jazýčku
Dňa 28.3. 2025 sa v našom Školskom klube detí konal recitačný program „Mám básničku na jazýčku“, ktorej sa zúčastnili naši najmenší, ale zato šikovní prváci. Za svoju svedomitú prípravu získali diplom, školské potreby a sladkú odmenu. Teší ma, že nám vyrastajú nádejní recitátori. Vďaka patrí aj rodičom za spoluprácu.
Previous
Rapotáčik v MŠ
Newer
Žiaci učiteľmi
You May Also Like
📚💛Soľ nad zlato… a niekedy aj nad popcorn💛📚
5. 3. 2026
Projektový deň – 5.5.2026 – 7. ročník
6. 5. 2026



















