Orava, ďakujeme! 💙🏰

😎 Naši druháci a tretiaci dnes vymenili školské lavice za poriadne dobrodružstvo. Výlet dopadol na jednotku s hviezdičkou! Čo všetko sme stihli?
🛳️ Plavba loďou po Oravskej priehrade – vietor vo vlasoch a top výhľady.
🏰 Oravský hrad – trochu histórie a veľa schodov (ale stálo to za to!).
🛍️ Lov na suveníry – magnetky a hlúposti, ktoré sme proste „museli“ mať.
Veľké plus patrí aj pohodlnej ceste klimatizovaným autobusom, vďaka ktorému sme aj horúci deň zvládli v príjemnom chládku a absolútnej pohode.