🌿Dva dni plné zážitkov⛺
✨ Naši ôsmaci strávili dva krásne dni v Penzióne Štefánik v Súľove. Počas výletu sme si užili nádhernú turistiku, večernú opekačku, spoločné kino, množstvo hier, smiechu a skvelej zábavy.
Tieto dva dni boli plné pohody, priateľských rozhovorov, nových zážitkov a spoločných chvíľ, ktoré nám pripomenuli, že tie najkrajšie spomienky vznikajú práve v dobrej partii.
Ďakujeme všetkým žiakom za výbornú náladu, spoluprácu a zodpovedný prístup. Domov sme sa vrátili síce trochu unavení, ale s úsmevom na tvári a s množstvom krásnych spomienok.
💚 Bol to výlet, na ktorý budeme ešte dlho s radosťou spomínať! 😊
Previous
Futbalový turnaj - mladší žiaci
You May Also Like
Silné svedectvá a nezabudnuteľné zážitky: Návšteva Múzea holokaustu v Seredi
9. 4. 2025
Všetkovedko 2024/25 – celoslovenská všestranná súťaž
5. 2. 2025


















