Mám básničku na jazýčku
Dňa 28.3. 2025 sa v našom Školskom klube detí konal recitačný program „Mám básničku na jazýčku“, ktorej sa zúčastnili naši najmenší, ale zato šikovní prváci. Za svoju svedomitú prípravu získali diplom, školské potreby a sladkú odmenu. Teší ma, že nám vyrastajú nádejní recitátori. Vďaka patrí aj rodičom za spoluprácu.
Previous
Rapotáčik v MŠ
Newer
Žiaci učiteľmi
You May Also Like
Všetkovedko 2025/26 – celoslovenská všestranná súťaž
9. 2. 2026
Hviezdoslavov Kubín – okresné kolo
26. 3. 2026



















